SpyShelter Personal Free indir

SpyShelter Personal Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SpyShelter Personal Free ile internette özgürce gezinti yapabilirsiniz

SpyShelter Personal Free bilgisayarınızdaki bilgilerin çalınmasını durdurmak için kullanabileceğiniz başarılı bir internet güvenliği programıdır.

Ücretsiz olan versiyonda trojan koruması, parola çalınması ve keylogger koruması, ekran görüntüsü alma koruması, pano kopyalaması koruması sunulmaktadır. Bu araçlar tamamen kişisel bilgilerinizi güven altına alarak hacklenmenin önüne geçebilirsiniz.

Programın özellikleri şu şekildedir:

Anti Trojan: Bu nitelik tamamen trojanların bilgisayarınızdaki bilgileri dışarı göndermesini engelleyebilirsiniz Anti Keylogger: Bu nitelik baştan sona keyloggerlar yoluyla bilgisayarınızda yazdığınız şifrelerin kopyalanmasını önleyebilirsiniz. Ekran Görüntüsi Almayı Engellemek: Bu vasıta bir uçtan bir uca bilgisayarınızdan alınan ekran görüntülerinin fena amaçlı oalrak kullanılmasının önüne geçebilirsiniz Hacker Koruması: SpyShelter Personal Free sunduğu araçlarıla bilgisayarınızda çaktırmadan çalışan öğeleri saptama ederek önleme yeteneğine sahiptir. Bu Nedenle sosyal paylaşım sitelerinizdeki hesaplarınızın, sesli ve görüntülü sohbet araçlarınızın çalınmasının önüne geçebilirsiniz.

SpyShelter Personal Free çok karışık olmayan arayüzü doğru esas işlevlerine zahmetsizce ulaşabilmenize olanak verir. Ajan yazılım müdahale etme konusunda başarılı bir bedava çözüm olan program internette güvenle dolaşmanıza imkan tanıyacaktır.

Not: Bedava versiyon sadece 32 Bit sistemlerde çalışmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

34 kez indirildi