Spyware Doctor indir

Spyware Doctor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spyware Doctor en kuvvetli ajan engelleme yazılımlarından biridir. Programla kötü niyetli yazılımları bilgisayarınızdan temizleyebilir ve sisteminizi güvenlik altına alabilirsiniz.

Spyware Doctor spyware (ajan) yazılımları silmenize olasılık tanıyan ve gerçek zamanlı bir koruma sağlayan bir anti-spyware programıdır. Bu program bilgisayarınızı ve bireysel bilgilerinizi spyware (ajan), adware (reklam), trojan (truva atı), keylogger, ajan çerezleri, adbots, spybots, tarayıcı otostopçularıve benzer diğer kötü niyetli saldırıalara karşı koruyor. Ilave olarak Internet Explorer ile gezinti yaparken program içerisindeki popup engelleyecisi ile isteğiniz dışındaki açılır pencerelere de açılmıyor.

Spyware Doctor kullanımı çok basit olan ve seri tarama motoru tamamen hemen olan koruma sağlayabileceğiniz çok kuvvetli bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki güvenliği hiç bir performans eksikliği hissetirmeden sessizce yapan bu program sahip olduğu Live Update seçeneği ile de en güncel tehditlere aleyhinde bile tekrar tekrar hazırlıklı olmanızı sağlıyor.

Hem programdaki OnGuard özelliği gerçek zamanlı bir koruma sağlamak için tasarlanmış olup birçok araç ile birlikte bilgisayarınıza karşısında yapılan saldırıları ve kötü niyetli yazılımların faaliyetlerini takip edebilmenize olasılık sağlıyor.

Not: Programın ücretsiz deneme sürümü zaten sisteminizde var olan spyware, adware vb. zararlı yazılımları kaldırmıyor, ama hakiki zamanlı koruma ile programı kurduktan sonraki bölümde bilgisayarınıza sızmaya çalışan kötü niyetli yazılımları program test sürümü olmasına rağmen engelliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

32 kez indirildi