Spyware Terminator indir

Spyware Terminator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spyware Terminator reel zamanlı bir koruma sağlayarak bilgisayarınızı spyware, adware, trojan, keylogger ve hacker atakları gibi tehlikelerden korumanızı sağlayan ücretsiz bir emniyet yazılımı.

Spyware Terminator sahip olduğu gerçek zamanlı koruma, HIPS ve antivirüs özellikleriyle, spyware, adware, torjanlar, keyloggerlar, başlangıç sayfası otostopçuları, malware gibi fena niyetli yazılımlara aleyhinde sizi korurken hatta Look2Me, BetterInternet, VX2 ve CWS gibi tehlikeli internet tehditlerine karşı bilgisayarınızı temiz tutarken basit kullanımı ve minumum bilgisayar kaynağı ihtiyacı ile en seri taramaları gerçekleştirerek sizleri internet ortamından bulaşabilecek muhtemel tüm zararlara karşı koruyor.

Iyice Bedava Hakiki Zamanlı Koruma
Reel zamanlı koruma taşıyan Spyware Terminator basic version öteki Spyware programlarına tarafından ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Spyware, adware, trojan, keylogger veya internette web sayfalarındaki otostopçu tehtidlerine aleyhinde bütün anlamda bir koruma sağlıyıcaksınız ve diğer malwarelere karşısında.

Güvenli Karantina
Tarama esnasında bulunan tüm belirsiz dosyalar Karantina altına alınıyor. Spware Terminator karantinaya aldığı bu dosyaların artık bilgisayarınıza hasar vermemesi için zorunlu korumayı sağlıyor. sonra bilgisayarınızdan kaldırıp kaldırmıcağınıza karar verip kendi isteğiniz doğrultusunda sisteminizden bu dosyaları kaldırabiliyorsunuz.

Kullanması Fazla Kolay
Spyware Terminator sizlere tüm seviyedeki spywareleri bulmanıza ve silmenize olanak tanıyor. Eğerki bir programı yanlışlıkla kaldırırsanız geri getirme seçeneğide bulunuyor.

Manual ve Belirli Tarama
Bilgisayarınızı isteğiniz doğrultusunda istediğiniz vakit taratabilirsiniz ya da daha derin ve ayrıntılı taramalar için bilgisayarınızda bir tarih belirliyebilirsiniz. Arka planda çalışabilen tarama işlemi esnasında aynı anda yaptığınız öteki işlerden kendinizi alıkoymadan rahatlıkla bilgisayarı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Otomatik Güncellemeler ve Yüklemeler
Spyware Terminator isterseniz otomatik güncellemelere ayarlanabilir bir programdır. En aktüel ve etkili korumayı gerçekleştirmek için programınızı güncellemeniz gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi