SpywareBlaster indir

SpywareBlaster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı spyware, adware, hijacker, dialer ve daha bir çok zararlı yazılımdan koruyan ve bu faal koruması sayesinde alanında en başarılı programlardan birisi olan SpywareBlaster ayrıntılarıyla bedava.

Spyware, adware, browser hijacker’ları ya da arayıcılar(dialer) internet güvenliğini tehdit eden ve en çabuk şekilde büyüyen tehlikeli yazılımlardır. Bir internet sayfasından zahmetsizce bilgisayarınızı bulabilen bu yazılımlar güveliğinizi tehdit ederler.Bu tehlikeleri önlemek için yapmanız gereken en manâlı şey sistem güvenliğinizi sağlam tutmaktır.

SpywareBlaster bu kategoride bulunan ücretsiz, en iyi ve en güvenilir programlardan birisidir. Spyware, adware, hijacker, dialer ve öteki beğenilmeyen potansiyel yazılımlara aleyhinde koruma sağlar. Internet Explorer veya Mozilla Firefox çerezlerinizi takip eden yazılımları engeller. Güvenli Olmayan sitelere erişimi otomatik olarak engeller. SpywareBlaster sisteminizi spyware gibi zararlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olur. Ve internetin iyi tarafını tanımanıza katkıda sağlar. Öteki programlara benzemeyen SpywareBlaster arkaplanda alıştırma zorunluluğu olmayan bir programdır. Bu sayede bilgisayarınızı zorlamaz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi