SPYWAREfighter indir

SPYWAREfighter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gözden Düşmüş kötü niyetli yazılımlara karşısında zamanınızı ve kişisel bilgilerinizi gözetmek istiyorsanız SPYWAREfighter, sizin için bu tür yazılımlara meydan okuyan profesyonel bir emniyet aracı.

SPYWAREfighter ile bilgisayarınızı worm, spyware, malware, trojan, dialer, hijacker, keylogger ve aynı öteki gözden düşmüş kötü niyetli yazılımlara karşı koruyabilir ve keza bilgisayarınızın keza de bireysel bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Basit kullanımlı, basit ve sade bir arayüze sahip bu ajan arıtma programı bilgisayarınızdaki güvenliği tamamen sağlamanıza yardımcı oluyor.

Sahip olduğunuz antivirüs yazılımının yanında lüzum duyabileceğiniz bu program virüs dışındaki öteki tehditlere karşısında sahip olduğunu teknoloji ile ajan yazılımları, gözden düşmüş reklam yazılımları ve benzer diğer fena niyetli programları bilgisayarınızdan uzaktan tutuyor.

Bilgisayarınızın sistem performansını da aracısız etkileyen bu hasar verici programlara aleyhinde önlem elde etmek her bilgisayar kullanıcısının yapması gereken bir eylem. Size zaman kaybettiren ve isteminiz dıştan açılan web sayfalarını engelleyebileceğiniz, özel bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesini önleyebilceğiniz profesyonel bir çözüm aracı SPYWAREfighter devamlı bir koruma sağlayarak internet gezintilerinizi tehlikesiz bir ayla getiriyor.

220,000’i aşkın tanıdık tehdite karşı korunurken yeni çıkan fena niyetli yazılımlara karşı da bilgisayarınızı bu program ile koruyabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi