SqlBak

SqlBak

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Veritabanlarınızı güvenle yedekleyin ve yönetin!

SqlBak, SQL server veritabanlarını yedekleyebileceğiniz, izleyebileceğiniz ve geri doldurma yapabileceğiniz bir yedekleme programı. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu programla, sql yedekleme işlemlerini kolaylıkla halledebileceğiniz gibi bu yedekleri Dropbox, Google Drive veya OneDrive gibi platfomlara da gönderebilirsiniz.

SqlBak’ın vermiş olduğu hizmet eminim böylece çok veritabanı yöneticisinin hoşuna gidecektir. Çünkü test sürümü olsa da gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri rahatlıkla halledebiliyorsunuz. Mesela web sitesi üzerinden SQL sunucu yedeklemelerini zamanlayabiliyorsunuz. Bununla da yetinmeyip SQL Server’ınızın durumu ve performansı hakkında data alabiliyorsunuz. En önemlisi yedekleme işlemlerini de basit bir şekilde yapabiliyorsunuz.

SqlBak ile Neler Yapılır?

Uzakta sunucularda bulunan sınırsız sayıda veriyi yedekleyebilirsiniz. Yedekleri bir klasöre, Dropbox’a, Google Drive’a, OneDrive’a veya Amazon S3’e gönderebilirsiniz. SQL yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz. SQL serverınızın durumunu ver performansını izleyebilirsiniz. Bütün işlemlerin e-posta uyarısını alabilirsiniz.

Eğer bir veritabanı yöneticisiyseniz SqlBak programına ve hizmetine bir göz atmanızı öğüt ederim. Eminim işlerinize uygun bir tasarlama bulacaksınız. 

İndir

38 kez indirildi