SSH Secure Shell Client indir

SSH Secure Shell Client indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SSH Shell ekranıyla uzak sunucu yönetimini ve SFTP bağlantılarını (dosya transferi imkanı), TAMindir’e göre Windows üzerinde en kolay ve başarılı gerçekleştiren yönetim programıdır.

SSH Secure Shell diğer bir bilgisayar bağlanmak, uzaktan bilgisayarda komut çalıştırmak, bir bilgisayardan diğerine veri kopyalamak gibi çok çeşitli işlemleri yapabilmenize olasılık tanıyan bir protokol olan SSH’i uygulayabileceğiniz kolay kullanımlı, kolay arayüze sahip gelişmiş bir yazılımdır.

Yazılım iki uygulamadan oluşuyor. Biri SSH Secure Shell diğeri ise SSH Secure File Transfer. Bu Nedenle Shell ekranından sunucunuzu yönetirken benzer emniyet bağlantısıyla SFTP ekranına geçip dosyaları görsel bir arayüzle yönetebiliyorsunuz.

SSH protokolü güvensiz makineler arasındaki bağlantıyı gelişmiş bir şifreleme tekniği ile gizlemeye yarayan bir emniyet protokolüdür. Bu protokolün uygulanarak bağlantı olanağı sunan Secure Shell Client ile bundan böyle sunucu dosya aktarımlarınızda, uzak masaüstü bağlantılarınızda ya da benzer işlemlerinizde güvende olacaksınız.

Kolay bir yapıya ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Security Shell tamamen ücretsizdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi