Start Menu 10 indir

Start Menu 10 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Start Menu 10 ücretsiz bir başlat menüsü yapılandırma programıdır

Start Menu 10 kullanıcılara Windows 8’e başlat menüsü ekleme ve Windows 10‘un alışılmış başlat menüsünü tercihlerine kadar yapılandırabilme imkanı veren bir başlat menüsü programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir program olan Başlangıç Menu 10 doğruca Windows 8’in en büyük problemi olan başlat menüsü eksikliğini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Klasik başlat menüsünü Windows 8’e taşıyan programın Türkçe desteğine sahip olması da hoş bir yönü. Programlar menüsü, arama özelliği, çalıştır komutu, teftiş masası ikonu, sık kullanılan dosyalara ve klasörlere basit erişim imkanı Start Menu 10 ile birlikte gelen hoş özellikler.

Start Menu 10, Windows 10 ve diğer işletim sistemlerinde başlat menüsünü de güzelleştirebiliyor ve kullanışlı özellikler ekliyor. Normalde başlat menüsünde dosya ikonuyla listelenen programları Start Menu 10 kullanım ikonlarıyla daha hoş görünür ve daha kolay erişilebilir ayla getirebiliyor:

Start Menu 10 ile başlat menüsündeki programları gruplandırabiliyorsunuz. Bu sayede ihtiyacınıza karşın kullanım ve programları daha basit bulabiliyorsunuz:

Start Menu 10 sık kullandığınız dilekçe ve programlar için bir zeki liste oluşturuyor. Yakın süre içinde çalıştırdığınız başvuru formu ve programlar burada listeleniyor:

Start Menu 10’ün hoş bir özelliği bilgisayar kapatma seçenekleri için zamanlama imkanı vermesi. Bu sayede başlat menüsü üzerinden bilgisayarınızı belirleyeceğiniz zamanda kapanacak şekilde programlayabiliyorsunuz:

Start Menu 10 ayarlarından başlat menünüz için tema belirleyebiliyor, başlat tuşunun görünümünü değiştirebiliyor, menü büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz.

ARTILAR

Bilgisayar ayarlarına basit erişim

Gruplandırma yapabilme

Bilgisayar kapatmayı zamanlama özelliği

Arama seçeneği

EKSİLER

Eksik tema desteği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi