Start10 indir

Start10 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Start10, Windows 10 üstünde kullanabileceğiniz bir başlat menüsü değiştirme programıdır

Start10 eğer Windows 10 işletim sistemini kullanıyorsanız ve işletim sistemiyle birlikte gelen başlat menüsünden memnun değilseniz işinize yarayabilecek bir başlat menüsü programı.

Windows 10 çıkış yaptığında Windows 8’de işletim sisteminden çıkarılmış olan ve Wİndows’un klaisk bir parçası olan başlat menüsünü geri getirmişti. Lakin bu yeni başlat menüsü Windows XP ve Windows 7’de kullandığımız olağan başlat menüsünden bir miktar farklıydı. Windows 8’deki metro arayüzü başlat menüsüyle birleştirilmişti ve ortaya daha bambaşka bir görünüm çıkmıştı. Ayrıca Windows 7 ve XP başlat menülerindeki arama çubuğu da kaldırılmııştı. Start10 tamamen bütün bu problemleri çözebiliyorsunuz.

Start10 ile dilerseniz herzamanki Windows 7 başlat menüsünü bilgisayarınızda kullanmanıza imkan veriyor, dilerseniz çağdaş bir başlat menüsü arayüzünü size sunuyor. Bunun yanına temel sistem fonksiyonları için kısayolları başlat menüsüne ekliyor. Bu sayede bilgisayarınız üzerinde akort yerine getirmek için çaba sarfetmekten kurtuluyorsunuz.

Start10’un bir öteki kullanışlı özelliği ise arama çubuğunu başlat menüsü üzerine geri getirmesi. Dilerseniz başlat menüsünün saydamlığını ayarlayabiliyor, rengini veya kaplamasını değiştirebiliyorsunuz.

ARTILAR

Saydamlık ve renk değiştirme imkanı

Arama çubuğu başlat menüsüne geri dönüyor

Kullanışlı kısayollar

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi