Startup Firewall indir

Startup Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Startup Firewall, Windows başlangıcını kendilerini ekleyen programlardan bilgisayarınızı koruyan başarılı bir emniyet programıdır.

Startup Firewall, Windows başlangıcı esnasında otomatik olarak çalışan programlar ve uygulamalar üstünde tam anlamıyla denetim kazanmanıza olanak karşılayan bedava bir emniyet programıdır. Program baştan sona Windows başlangıcına kendisini yerleştiren geveze uygulamalardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Günümüzde birçok programın kendisini başlangıç menüsüne ve sistem tepsisi üstüne kendini eklediğini düşündüğümüz süre, epeyce işe yarayacak olan Startup Firewall ile bu programları açılış ve sistem tepsisinden silerek, hem bilgisayarınızın başlangıç hızını hem de genel performansını arttırabilirsiniz.

neticede bahsettiğimiz programların birçoğu düşüncesiz ve can sıkıcı olması dışarıya sistem kaynaklarını kullanmakta ve performans düşüşüne niçin olmaktadır. bununla birlikte Startup Firewall ile bambaşka programlar hakkında tahmini emniyet notlarına da ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızın daha temiz, daha hızlı ve gereksiz eklentilerden arınmış şekilde çalışmasını sağlayan reformcu bir program olan Startup Firewall, boşboğaz programların sizin isteğiniz dışarıda çalışmasının önüne geçecektir.

Windows başlangıcında otomatik olarak çalışmaya başlayan yersiz programlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz zinde bir yazılım olan Startup Firewall’u bütün kullanıcılarımıza öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi