Steam indir

Steam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Steam, Valve firması kadar geliştirilen popüler dijital oyun satın alma ve oyun platformudur.

Steam, Half-Life adlı popüler FPS oyununun yaratıcısı olan şirket Valve kadar ortaya meydana çıkan dijital oyun satın alma ve oyun platformudur.

Kullanıcıların sevdikleri oyunların dijital kopyalarını satın alabilecekleri, piyasaya yeni çıkacak olan oyunlarla ilgili en son haberlere, ekran görüntülerine ve videolara ulaşabileceği, öbür oyun topluluklarına katılabileceği, arkadaşlarıyla sohbet edebileceği, sahip olduğu bütün oyunları en güncel versiyonlarıyla oynayabileceği, sorunsuz bir şekilde çoklu oyunculu ağlar üstünde yer alabileceği mükemmel bir oyun platformunu kullanıcılara sunan Steam, bu alanda uzun senelerdir liderliğini sürdürmektedir.

Türkçe dil desteğine de sahip olan Steam’i bilgisayarınıza indirip kurduktan daha sonra, öncelikli olarak kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Epeyce kolay bir adımdan sonradan kendi kullanıcı hesabınızı oluşturarak, Steam ailesi üzerinde sizler de yerinizi alabilirsiniz.

Oldukça sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, farklı başlıklar aşağıda satın alabileceğiniz birçok oyunu ve oyun modunu içerisinde barındırmaktadır. Satın aldığınız oyunları yeniden Steam yardımıyla bilgisayarınıza çabuk bir şekilde indirerek aracısız oynamaya başlayabilirsiniz. bununla birlikte satın almış olduğunuz oyunla ilgili herhangi bir güncelleme çıktığı süre, Steam oyunu sizin için güncelleyecektir. Bu şekilde satın almış olduğunuz oyunları en stabil haliyle oynayabilirsiniz.

Tüm bunların dışarıda oyunlarla ilgili ayrı modlara, yamalara, videolara, ekran görüntülerine ve demolara da ulaşabileceğiniz Steam ile ayrı oyun topluluklarına aza olarak oyunlar hakkında en son bilgilere ulaşabilir, bambaşka kullanıcılarla tanışabilir veya kendi arkadaşlarınızı listenize ekleyerek, onlarla sohbet edebilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

Ayrıca Steam üzerinde çoğu kez gerçekleştirilen indirimlerden yararlanarak sevdiğiniz oyunları piyasa fiyatına kadar çok daha uygun fiyatlarla satın alma şansını da yakalayabilirsiniz.

Her ne kadar dünya üzerindeki bütün oyunları barındırmıyor olsa da oynamak isteyebileceğiniz çoğu oyunu sizlere sunan Steam, alanındaki en oyun topluluğu özelliklerine ve en stabil oyun indirme aracına sahiptir. Tüm oyun severlerin mutlaka bilgisayarları üstünde sahip olması gerektiğini düşündüğüm Steam’i anında indirerek, keşfetmeye başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi