SteelSeries Engine indir

SteelSeries Engine indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SteelSeries Engine 3, SteelSeries mouse, klavye, kulaklık kullanıcıları için özelleştirme programı.

SteelSeries Engine, SteelSeries marka mouse, klavye ve kulaklık sahibiyseniz cihazlarınız için ince ayar yapmaktan yazılım güncellemelerini almaya, makro ayarlamaktan ışık düzeyini ayarlamaya birçok işi tek bir noktadan yapmanızı sağlıyor. Fazlasıyla ayrıntılı bir muavin program olduğunu söyleyebilirim.

SteelSeries ürünlerini tercih eden bir oyuncu olarak cihazlarınızın bütün özelliklerini göstermek istiyorsanız SteelSeries Engine 3 programını kesinlikle indirmelisiniz. Gerek fare lüzum klavye gerekse de oyuncu kulaklığınız için istemediğiniz dek özelleştirme seçeneği sunan programın karmakarışık bir kullanıcı arayüzü sunduğunu ve Türkçe dil desteği olmadığından kullanımının azıcık baskı olduğunu söylemek gerek.

Düşük CPU tüketimiyle bilgisayarın performansını etkilemeden arkadaki planda sessizce çalışmasını sürdüren SteelSeries Engine, bütün cihazlarınızı tek bir yerden yönetme imkanı tanıyor. Farenizin tuşlarının fonksiyonundan dpi ayarlamaya, klavyenizin ışıklandırmasından her oyun için öbür tuş ayarlaması yapmaya, kulaklığınızın equalizer ayarını yapmaktan arkadaki plan gürültü seviyesini ayarlamaya, tüm cihazlarınız için yazılım güncellemelerini tek tıkla indirmekten kütüphanenizden sevdiğiniz oyunlar için yaptığınız klavye ve fare ayarlarına hızlıca ulaşıp düzenlemeye hemencecik her şeyi program üzerinden yapabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi