Steganos Antivirüs indir

Steganos Antivirüs indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızın güvenliğini şansa vazgeçmek istemiyorsanız ve iyi bir antivirüs programı arıyorsanız kolay dilekçe özellikleri olan Steganos Antivirus’u deneyebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar saptama edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Antivirüs kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Virüsler heryerde. Ödünç aldığınız CD’de truva atı çıktı ve bu sayede bilgisayarınıza birileri uzakta erişim imkanına sahip olabilir. Veya bilgisayarınıza indirdiğiniz bir zararlı dosya yüzünden sisteminiz zarar görebilir. İnternette sörf yaparken zararlı dosyalar bilgisayarınıza kurulmaya başladı. Ve bunlar gibi bir çok emniyet sorunu bilgisayarınızda baş gösterdi.

Tehlikesiz bir antivirüs yazılımınız yahut bu sorunlar başınıza çok büyük dertler açabilir. Ama Steganos Antivirus programı baştan sona bu programlardan kurtulabilirsiniz.

Epeyce gelişmiş bir antivirüs yazılımı olan Steganos ile bilgisayarınız bundan böyle fazla daha güvende.

Önemli! Programı kullanabilmeniz için üretici adresine üye olmanız gerekmektedir, arkasında epostanıza gelen onaylama mesajını onayladıktan daha sonra bir deneme sürümü serial’ı almanız gerekmektedir. abone olmak için buraya tıklayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

21 kez indirildi