Sticky Password indir

Sticky Password indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sticky Password programını kullanarak web hizmetleri için tehlikesiz şifreler oluşturabilir ve bu şifreleri anımsamak zorunda olmaktan kurtulabilirsiniz.

Günümüzde internet hizmetlerinin sayısının gitgide artarak artması kullanıcıların eskiye kadar çok daha artı şifre yaratmasını ve ezberlemesini mecbur kılıyor. Sosyal ağlardan tutun da banka hesaplarına ve bulut depolama hizmetlerine dek onlarca bambaşka servisin hepsinin kullanıcı adı ve şifrelerini akılda tutmak az daha imkansız diyebilirim ve bunları bir kağıda kâğıda dökmek ya da not uygulamasında yakalamak da bir pek güvensiz bir başvuru.

Bu soruna çözüm olarak kullanılabilecek Sticky Password gibi uygulamalar mevcut ve şifrelerinizin tehlikesiz bir şekilde tutulması için kullanılabiliyorlar. Program doğruca bütün web servislerinizin kullanıcı adı ve şifrelerini kendi sunucularında tehlikesiz bir şekilde tutuyor ve böylece en çabuk fakat tehlikesiz yoldan şifreleri göstermek ve servislere antre yerine getirmek olası ayla geliyor.

Kullanım bütün popüler web tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışabildiği için bu konuda bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Dilerseniz bütün sitelerinizi bambaşka kategoriler aşağıda ayırabilir, bu nedenle daha basit ulaşabilirsiniz. Arayüz olarak da kolay ve kavranabilir bir tasarıma sahip olduğu için birincil bir kaç dakikadan sonra tüm işlevlerini bulmakta zorluk çekmeyeceksinizdir.

Tehlikesiz şifreler yaratmak konusunda sorunlar yaşamış kullanıcıların parola yaratma işini de Sticky Password’a bırakmaları olası. Bu Nedenle harfler, sayılar ve özel karakterlerden oluşan istediğiniz uzunlukta ve güvenli olarak bütün şifrelerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer şifre yönetimi konusunda deneyebileceğiniz yeni bir alternatif arıyorsanız göz atmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi