Stok Sayım Programı indir

Stok Sayım Programı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Stok Sayım Programı ile stoklarınızın yönetimini çabuk bir şekilde yapabiliyorsunuz

Geliştirdiği veritanı modülleriyle kullanıcıların işlerini kolaylaştıran BilSoft tarafından geliştirilen Stok Sayım Programı stokların daha süratli sayılmasını sağlıyor. Stok yönetimini sağlayan program ile kayıt girebiliyor ve sayım yapabiliyorsunuz.

Stok sayım imkanı sunan Stok Sayım Programı ile stoklarınızda filtreleme yapabiliyor ve aradığınız ürünlere hızlıca erişebiliyorsunuz. Keza sahip olduğu filtreleme özelliği baştan sona de gözünüzden kaçan mahsul olmuyor. Barkod okuma ya da tablodan seçerek sayım işlemi yapabiliyor ve işlerinizi kısa sürede bitirebiliyorsunuz. Keza programda bulunan “Öteki Ayarlar” sekmesinden bütün stokları sıfırlayabilir, sayımı yenileyebilir ve süratli stok miktar işleme yapabilirsiniz. Stoklarınız üzerindek hakimeyinizi bir hayli arttıran Stok Sayım Programı ile işleriniz hızlı bir şekilde bitiyor. 

Kolay bir kullanımı bulunan ve bilgisayarınızı yormayan modül ile güncelleme, ekleme, silme ve sayma işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Stok Sayım Programı’nı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

35 kez indirildi