SUPER indir

SUPER indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SUPER, tüm popüler ses – görüş formatlarını dönüştürebilmenize yarayan ve basit başvuru formu özellikleri doğruca öne meydana çıkan başarılı bedava programlardan birisi.

Multimedya dosya formatlarını dönüştürmekle kalmayıp bununla beraber medya oynatıcısında çalıştırabilen SUPER en dinç bedava format dönüştürücü yazılımlardan bir tanesine. SUPER ile ffmpeg, MEncoder, mplayer, x264, mppenc, ffmpeg2theora & the theora/vorbis kullanarak videolarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz. Videoların karelerini, gösterim derecelerini, gösterim boyutlarını da istediğiniz kaliteye çevirebilirsiniz.

Programın desteklediği formatlar ve kullanılabildiği yerler:

Video format: 3gp/3g2(Nokia,Siemens,Sony,Ericsson) asf, avi (DivX,H263,H263+,H264,XviD,MPEG4,MSmpeg4 etc..), dat, fli, ogg, wmv9, flc, flv (Flash ile kullanılan), mkv, mpg (Mpeg I,Mpeg II), mov(H263,H263+,H264,MPEG4 etc..), p4(H263,H263+,H264,MPEG4), ogg, qt, rm, ram, rmvb, str (Play Station), swf (Flash), ts (HDTV), viv, vob, wmv Ses format: aac, ac3, amr, flac, mmf, m4a, mp2, mp3, mpc, ogg, ra, wav, wma AviSynth Script Files: avs Cep telefonu 3GP dönüştürücü Cep telefonu 3G2 dönüştürücü PocketPc dönüştürücü iPod & iPod 5.5G dönüştürücü PS3 & PSP dönüştürücü VCD, SVCD, DVD, MP4, MOV, ASF, FLV, MPG, MPEG, OGM ve daha birçok format dönüştürücü Keza MP3’te dönüştürebilirsiniz. Ve de GIF formatındaki resimleri de animated GIF formatına çevirebilirsiniz. Zune dosya formatlarına da düzenli dönüştürmeler yapabilir. Nintendo .ds formatına da dönüştürebilir. SigmaTel Motion Video

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi