SUPERAntiSpyware Free Edition indir

SUPERAntiSpyware Free Edition indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza girmiş olan ya da girmeye çalışan spyware, adware, trojan, keylogger, rootkit, dialer, malware gibi zararlı yazılımlara karşısında kullanabileceğiniz iyice bedava ve güvenilir bir koruma programı.

SUPERAntiSpyware, fazla boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni nesil bir ajan ya da reklam yazılımı silme programıdır. 1.000.000’dan pozitif ajan yazılımı bulup silerek sisteminizi korur.

Program koruyucu özelliklerinin yanında onarıcı özelliklere de sahiptir. Kesilmiş internet bağlantınızı onarır, masaüstünüzün zararlı yazılımlar tarafından hasar görmesini engeller, sistem kayıtlarını düzenler ve tayin yönetimi görevini üstlenerek bu bölümlere bulaşması şiddetle muhtemel olan ajan yazılımları bulur ve yokeder. Değişmez diskinizin komple veya özelleştirilmiş taramasını yapar, harici sürücüler, hafıza kayıtları, bireysel dosyaları güvenli kalmaları için sürekli tarar.

Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger’lar ve hijacker’ları tarayarak bulabilen bu bedava program ile bilgisayarınız zararlı yazılımların kurbanı olamayacak. Sisteminize sızmaya çalışan bu değişiklik zararlı yazılımları derhal saptama ederek yüklenme ve her yerde yüklenme işlemlerini engeller.

Direct Disk Access (Doğrudan Doğruya Şoför Erişimi) özelliği sayesinde diğer programların göremediği rootkitleri de gören bu bedava program ile artık hiçbir zararlı yazılımdan korkmanıza gerek kalmayacak.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi