SUPERAntiSpyware Professional indir

SUPERAntiSpyware Professional indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spyware, adware, trojan, keylogger, rootkit, dialer gibi zararlı yazılımlara aleyhinde kullanabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir koruma programı.

SUPERAntiSpyware Professional, fazla boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni nesil bir casus veya reklam yazılımı silmeprogramıdır. 1.000.000’dan pozitif ajan yazılımı bulup silerek sisteminizi korur.

Kesilmiş internet bağlantınızı onarabilen program masaüstünüzün zararlı yazılımlar kadar hasar görmesini engeller, sistem kayıtlarını düzenler ve ödev yönetimi görevini üstlenerek bu bölümlere bulaşması kuvvetle mümkün olan ajan yazılımları bulur ve yokeder. Değişmez diskinizin komple ya da özelleştirilmiş taramasını yapar, harici sürücüler, bellek kayıtları, kişisel dosyaları tehlikesiz kalmaları için kesintisiz tarar.

Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger’lar ve hijacker’ları tarayarak bulabilen bu profesyonel program ile bilgisayarınız zararlı yazılımların kurbanı olamayacak. Sisteminize sızmaya çalışan bu değişiklik zararlı yazılımları hemen saptama ederek yüklenme ve baştan yüklenme işlemlerini engeller. Direct Disk Access (Direkt Şoför Erişimi) özelliği baştan sona öteki programların göremediği rootkitleri de görebilen bu program ile bundan böyle hiçbir zararlı yazılımdan korkmanıza lüzum kalmayacak.

Önemli! Ücretsiz versiyonun aksine bu gelişmiş profesyonel versiyonda otomatik tarama özelliği, sistem açılışı ve kapanışı sırasında sisteme varar vermeye çalışan yazılımlara karşı koruma, kayıt defteri koruması, otomatik güncellemeler, reel zamanlı engellemeler gibi gelişmiş özellikler bulunmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi