SuperEasy Password Manager Free indir

SuperEasy Password Manager Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SuperEasy Password Manager Free, Windows sistemlerimiz üzerinde kullanabileceğimiz, güvenilir bir parola gizleme programı.

SuperEasy Password Manager Free, Windows kullanıcılarının çevrimiçi güvenlik beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış, kapsamlı ve yüksek güvenlik çözümleri sunan bir şifre yönetme programı.

Bildiğiniz gibi gün geçtikçe kullandığımız servislerin sayısı artıyor ve her servis için öbür bir şifre kullananlar için bu şifrelerin güvenilir bir şekilde saklanması şiddet bir hal alıyor. Bilhassa bankacılık işlemleri, online alışverişler, internet üzerinden verilen yemek yemek siparişleri, fatura ödemeleri ve öteki internet bazlı servisler için kullandığımız şifrelerin başkaları kadar ele geçirilmemesi yaşamsal bir öneme sahip.

SuperEasy Password Manager Free yukarıda bahsini geçtiğimiz işlemler ve çok daha fazlası için kullanıcılara büyük bir huzur sunuyor ve şifrelerini otomatik olarak yükleme görevini yerine getiriyor. Program üstünde kaydedilen şifreler yüksek güvenlikli bu yazılım bir uçtan bir uca başkalarının ulaşamayacağı bir şekilde saklanıyor.

Program bununla birlikte kullanıcı adlarını da hafızasında tutabilme özelliğine sahip. Bu sayede, mesela Facebook‘a antre yapacaksanız, doğruca kullanıcı adınızı ve şifrenizi seçebiliyorsunuz. Programda saklanan tüm şifreler tek bir ana şifre ile korunuyor. Doğrusu bu şifreyi tahmin etmesi kolay olmayacak bir şekilde seçmenizi ve asla unutmamanızı öneriyoruz.

Programın esas özelliklerine teker teker göz atalım;

Ekranda yer alan bütün boş alanları otomatik olarak dolduruyor sosyal ağ ve diğer servisler üzerindeki hesaplara otomatik olarak antre yapıyor Dahili şifre üreticisi ile kullanıcılara güvenilir şifreler öneriyor Bütün şifreleri tek bir şifre aşağı güvenilir bir şekilde koruyor Sanal klavye ile keylogger‘lara geçit vermiyor

çoğunlukla son derece başarılı ve kullanıcıya güven veren bir dilekçe deneyimine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatırlamanız gereken birçok şifre varsa ve bunları güvenilir bir şekilde saklamak istiyorsanız SuperEasy Password Manager Free’yi kullanmanızı nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi