SuperRam

SuperRam

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
55 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SuperRam ile bilgisayarınıza yazılım tabanlı RAM ekleyerek performans ve kararlılığı arttırabileceğiniz.

SuperRam bilgisayarınızda bulunan bellekleri (RAM) izleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz profesyonel bir optimizasyon aracı. Donanımınıza hiçbir modifikasyon yapmadan bir çocuğun bile kolaylıkla kullanabileceği basit ve sade bir arayüz ile bütün ayarlamaları kolaylıkla yapabilceğiniz bu program öteki birçok bellek modifiye programlarından daha iyi performans sağlıyor.

Bilgisayarınızdaki RAM ne kadar çok olursa olsun, her zaman daha fazla RAM’e sahip olmak sistemi rahatlatır. SuperRam size bu gereksinimi donanımsal olarak vermesede, bilgisayarınızı hızlandıracak etki ve potansiyele sahip bir yazılım. Program bedensel us kullanımını peşine düşüp takip ederken, daima daha hızlı işlem yapmanız için manâsız hafıza bölümünü kesin bir seviyede tutmaya yarıyor. Bu operasyon bazı durumlarda sistemi yavaşlatma riskinede sahip ama bu optimizasyon işlemi yapılırken hiçbir işlemci yüklenmesi yaşanmıyor.

Basit ve kullanımı kolay arayüzü, anlamsız hafızayı belirten anlık peşine düşüp takip özelliği ile kullanıcıya tek bir tıklama ile RAM’i boşaltma olanağı karşılayan SuperRam bilgisayarınızın en zorlandığı zamanlarda nefes almasını sağlıyor. RAM’e yatırım yapmadan önce bu programı da sınamak hatta faydasını görürseniz, istediğiniz performansı daha ucuza elde etmekte sizin avantajınız.

İndir

55 kez indirildi