SX Blocker Suite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SX Blocker Suite ile Facebook, Youtube ve benzeri siteleri engelleyebileceğiniz gibi web siteleri üzerinde gösterilen Google reklamlarını da kaldırabilirsiniz.

SX Blocker Suite, ayrı web sitelerini ve sosyal ağları bloklamanın dışarıda, web reklamlarını kaldırabileceğiniz araçları ve USB portlarını bloklayabileceğiniz uygulamaları da içerisinde bulunduran geniş ve ücretsiz bir program paketidir.

Sistemi üstünde tam anlamıyla yoklama sahibi elde etmek isteyen ve emniyet konusunda tereddütleri olan her kullanıcının sahip olması gereken bir yazılım paketi olan SX Blocker Suite, sahiden de içerisinde bulunan programlar nedeniyle epeyce kullanışlıdır.

Facebook Blocker ve Instant Youtube Blocker, kullanıcıların bilgisayarları üzerinden Facebook ve Youtube’a erişimi alıkoymak için kullanabilecekleri programlardır.

Simple Website Blocker ile kullanıcılar kendi belirleyecekleri sitelere bilgisayarları üzerinden erişimi rahatlıkla kesebilirler. Keza Smart Windows App Blocker yardımıyla sisteminiz üstünde çalışan uygulamalardan istediklerinizi bloklayabilirsiniz.

Tüm bunların haricen Windows USB Blocker yardımıyla, USB portlarını klavye kısayol tuşları yardımıyla istediğiniz süre kullanıma kapatabilir ve bilgisayarınızdan bu yolla veri sızdırılmasını engelleyebilirsiniz.

Web siteleri üzerindeki reklamları alıkoymak amacıyla hazırlanan Google Ad Blocker ile web siteleri üzerinde bulunan Google Adsense reklamlarını engelleyebilirsiniz.

sonuç olarak tüm bu yardımsever programları kullanıcılara bir paket halinde sunan SX Blocker Suite, emniyet meraklısı kullanıcılar için aslında oldukça gelişmiş bir çözüm sunmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi