System Protect indir

System Protect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İşletim sisteminizin güvenliğini daha sıkı hale getirmek ve bununla birlikte silinmesi istemediğiniz dosyalarınızın yanlışlıkla diğer kişiler ve öteki yazılımlar kadar kaldırılmasını alıkoymak istiyorsanız System Protect program

Bilgisayarınızdaki en manâlı sistem dosyalarını koruma altına alarak sistem korumanızı gerçekleştiren bu program aynı zamanda belirlediğiniz sizin için kayda değer olan dosyalarıda dışarıdan gelebilecek tehditlere aleyhinde koruma altına alıyor.

System Protect adamakıllı bedava olan kullanımı kolay bir emniyet yazılımı. Hem işletim sisteminizin stabilitesini sağlayan, aynı zamanda koruma özelliği bildiren bu program ile virüsler ve antivirus/antispware gibi programlar kadar yapılan sistem zararlarını önleyebilir ayrıca bilgisayarınızı kullanan çocuklar ve öteki şahısların yapabileceği istemsiz silme ve kaldırma işlemlerinide engelliyebilirsiniz.

Dosya ve sistem güvenliğinizi böyle bir ek güvenlik yazılımı ile daha sağlam hale getirmek isterseniz System Protect bu konuda en fazla seçim edilen programlardan biri. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi