System Shield indir

System Shield indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

System Shield, bilgisayarınızda performans kaybı yaşamadan virüs ve ajan yazılımlara aleyhinde koruma sağlar.

Bilgisayar performansını düşürmeden çalışan programlar her kullanıcının tercihidir. System Shield performası düşürmeden gerçek zamanlı koruma sağlayarak tehditleri sizden uzakta miktar. Program pop-up dikkat ekranlarıyla kullanıcıları rahatsız etmeden çalışır. Oyun oynarken, video ve film izlerken keyfinizi kaçırmaz.

İki milyondan pozitif virüse aleyhinde koruma sağlayan program, hakiki zamanlı olarak tehlikeleri sezerek önleyebilir. Yapay zekanın bir ürünü olan bu teknolojiyle potansiyel tehditlerde sezilebiliyor. İnternet kullanımıyla beraber sayıları milyonları bulan tüm zararlı yazılımlar, System Shield’ın alaka alanına giriyor. Kimlik ve parola bilgilerinizi çalanlar, jurnal aktivitelerinizi peşine düşüp takip ederek istatistik toplayanlar veya bilgisayardaki bütün bilgileri dışarı iletebilen ajan yazılımlar. Siz farketmeden bilgisayara sızan daha öyle çok zararlı yazılımdan korunmak için System Shield’dan takviye alabilirsiniz.

System Shield’ın engelleyip kaldırdığı zararlı yazılımlar: Virüsler, Spyware (ajan yazılım), Worm (solucan), Trojan Horses (truva atı), Rootkit, Bot, Keylogger, Adware, Backdoor, Kimlik ve şifre hırsızları, Crimeware, Ransomeware, Scumware

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi