TapinRadio indir

TapinRadio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TapinRadio ile dünya üzerindeki binlerce radyo istasyonunu istediğiniz türe, ülkeye, kanala tarafından dinleme şansına sahipsiniz.

TapinRadio gözde radyo kanallarınızı online olarak dinlemenizi sağlarken, bununla birlikte isterseniz yayınları tescil etme seçeneğide sunan başarılı bir Windows aracıdır.

Programı ilk önce kullanacaksanız karşınıza meydana çıkan radyo kanallarının sayısı sizleri gerçekten şaşırtabilecek çokluktadır. Bölge, cins, ağ aşağıda ulaşabileceğiniz binlerce online radyo kanalı bulacaksınız.

Keza tek bir tıklama ile yeni radyo istasyonlarının yayınlarını olmak için çevrimiçi güncelleme seçeneği de bulunan TapinRadio zahmetsizce istediğiniz radyo istasyonunu bulabileceğiniz gelişmiş bir arama aracına da sahiptir. İsterseniz aralıksız dinlediğiniz radyo istasyonlarını daha sonra baştan kulak vermek için sevdiğiniz istasyonların arasına kaydedebilirsiniz.

Dinlediğiniz radyo yayınlarını MP3, WMA, OGG, AAC formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilmeniz için TapinRadio gelişmiş bir tescil aracını sizlere sunmaktadır.

Program bununla birlikte radyo yayınını otomatik olarak kaydetme, şarkıları bölme ve aynı zamanda tek bir şarkı kaydetmek için gereken özelliklerin hepsini içermektedir. Online radyo yayınlarını dinlemeyi seviyorsanız TapinRadio‘yu mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi