TeamViewer indir

TeamViewer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
62 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TeamViewer, uzak erişim, uzakta idare, uzak masaüstü paylaşımı ve dosya transferi için kullanılabilecek kolay ve hızlı bir uzak masaüstü programı.

TeamViewer ile uzakta masaüstü bağlantısı (remote access) için firewall ya da modem üzerinde herhangi bir akort yapmanız gerekmiyor.
Ayrıca kurulum ekranında “Run” (Çalıştır) seçeneği tercih edilerek TeamViewer’ı kurulum yapmadan da kullanılabiliyorsunuz.
Windows, Mac OS X ve Linux desteği baştan sona tek bir program kullanarak bütün bu işletim sistemlerine uzaktan bağlanmak ve uzaktan yönetim işlemlerini yerine getirmek muhtemel.

Hem Teamviewer’ın mobil uygulaması sayesinde Android, iPhone, iPad ve Windows Phone tabanlı mobil cihazlardan Windows, Mac OS X ve Linux tabanlı bilgisayarlara bağlanıp teftiş edebiliyorsunuz.

Teamviewer Kullanımı

TeamViewer her çalıştırıldığında otomatik olarak değişmez bir Kimlik (ID) ve her defasında değişen bir Şifre (password) oluşturur. Uzakta kopamamak istediğiniz kişiden bu bilgileri isteyip program içerisinde bulunan ID ve Password alanlarına yazdıktan daha sonra bağlan dediğinizde karşı tarafın ekranını görebilir ve uzakta idare işlemini yapabilirsiniz.

Bütün tersi durumda yani uzak takviye elde etmek istediğinizde, bilgisayarınıza bağlanacak olan kişiye Teamviewer içinde gördüğünüz bu ID ve parolayı söylemeniz yeterli olacaktır. Uzak takviye işlemleri bittiğinde Teamviewer programını kapatmanız tatmin edici olacaktır.

Teamviewer’ın bir diğer tatbik şekli ise durmadan uzaktan erişime açık olduğu kurulum modelidir. Bu seçeneği kullandığınızda Teamviewer’da sabit bir parola belirliyorsunuz ve bu şekilde istediğiniz yerden istediğiniz anda bu bilgisayara uzaktan bağlantı yapabiliyorsunuz.

TeamViewer, çoğu kullanıcı göre özellikle uzakta yardım amaçlı kullanılıyor fakat başkaca 25 kişiye dek online sunum yerine getirmek için de kullanılabiliyor.

VNC ile bütün düzenli olan uzak masaüstü programı TeamViewer, yüksek güvenlikli şifreli bir temas sunuyor. TeamViewer ticari olmayan kullanımlar için tamamen bedava.

Teamviewer 12 sürümüyle birlikte Windows, Mac ve Linux bilgisayarlardan iPhone, iPad, Android ya da Windows Phone tabanlı mobil cihazlara bağlanıp uzak yönetebiliyorsunuz.

İndirİndir

62 kez indirildi