TeamViewer

TeamViewer

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
43 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TeamViewer uzaktaki bilgisayarları yoklama etmenize muavin olan bir programdır

TeamViewer kullanıcılara uzaktan bilgisayar teftiş konusunda epeyce pratik bir çözüm sunan bir uzak masaüstü programı olarak tanımlanabilir.

Kişisel ve ticari olmayan tatbik için tamamen ücretsiz olarak dağıtılan TeamViewer, esas olarak kendi bilgisayarınızın başında olmadığınızda bilgisayarınızı mobil cihazlarınız üzerinden ya da başka bilgisayarlar üzerinden kontrol etmenize tezgâhtar oluyor. İnternet bağlantısı üzerinden çalışan yazılım, iki bilgisayar ya da bir mobil cihaz ile bir bilgisayar aralarında köprü oluşturuyor ve tıpatıp kendi bilgisayarınızı denetim ediyormuşsunuz gibi farklı bilgisayarları yönetmenizi olası kılıyor.

TeamViewer birçok ayrı mantıksal bağ dahilinde kullanılabilmekte. Bilgisayarınızda açık bıraktığınız dosya indirme işlemlerini TeamViewer yoluyla ayrı cihazlardan takip ederek sonlandırabilir ya da yeni indirme işlemleri başlatabilirsiniz. Bilgisayarınıza bir web kamerası bağlıysa, bu kameranın görüntüsünü başka bilgisayarlardan ya da mobil cihazlardan TeamViewer aracılığıyla takip edebilir, bilgisayarınızı bir emniyet kamerasına dönüştürebilirsiniz. Bilgisayarlarında problem yaşayan kullanıcılara takviye olabilmek için TeamViewer kullanabilir, bilgisayarlarına ulaşarak hataları düzeltebilir, yazılımsal yardım sunabilirsiniz.

TeamViewer dosya transferi yapılmasına olanak veriyor. Bu sayede 2 bilgisayar aralarında ya da mobil cihazlarla bilgisayarlar arasında dosya alıp gönderebiliyorsunuz. Bunun yanında program cihazlar aralarında sesli ve görüntülü sohbet yapılmasını da sağlıyor.

Teamviewer’ın Genel Özellikleri:

– Uzakta bakım, toplantılar, sunumlar, uzakta bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satmak, takım çalışması, konut ofis ve eğitim ihtiyaçalarını reel zamanlı karşılama gibi bütün ayrı senaryolar için tek bir çözüm.

– Çapraz platform bağlantıları desteği bir uçtan bir uca Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.

– Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ilave bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.

– Uzakta bilgisayar üzerinde oynatılan müzikleri, videoları ve sistem seslerini anlık olarak görüp duyabilmenize olanak tanır.

– Uzak masaüstü yoluyla yapılan toplantıların sesli ve videolu kayıtlarını yapabilme. bununla beraber entegre dönüştürücü sayesinde AVI formatına dönüştürebilme.

– Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi biriyle tek bir tıklamayla temas kurabilme olanağı, bir başka değişle bağlantı kişilerinizin seri yönetimi.

– Listenizde yer alan kullanıcılar veya kişilerden hemen olan olarak kimlerin çevrimiçi olduğunu teftiş etme şansı.

– Listenizde yer alan kullanılarla hemen olan ileti fonksiyonu baştan sona grup sohbeti yapma ve çevrimdışı mesajlaşma.

TeamViewer eğer bilgisayarınızı her an teftiş altında yakalamak isterseniz kuşkusuz elinizin altında olması gereken bir program. Programın hem bedava ayrıca de Türkçe oluşu büyük bir artı

ARTILAR

Şık ve Türkçe arayüz.

Çabuk montaj ve kolay başvuru özellikleri

Mac, Linux ve Mobil desteği

Kurulumsuz takviye imkanı.

EKSİLER

İndir

43 kez indirildi