Telegram Messenger indir

Telegram Messenger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telegram Messenger, süratli, güvenli, basit ve bedava anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Telegram Messenger, telefon rehberinizde kişilerle bedava olarak mesajlaşmanıza müsade veren süper çabuk ve kolay bir uygulamadır. Grup sohbetleri gerçekleştirme, dosya paylaşma, resim gönderme gibi esas özelliklerin yanı sıra sohbetleri şifreleme, mesajları otomatik olarak silme gibi önemli işlevlere sahiptir.

Telegram Messenger, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başvuru formu. WhatsApp’taki telefon numaranız ile tescil oluyor ve rehberinizde -Telegram kullanan- kişilerinizle bedava olarak mesajlaşıyorsunuz. Çabukluk ve emniyet odaklı olan bu sohbet uygulaması ile 200 kişiye dek grup sohbeti gerçekleştirebiliyor, 1GB boyutundaki videoları rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. Kişilerinizle gerçekleştirdiğiniz tüm sohbetler otomatik olarak buluta kaydediliyor. Bu sayede hem sohbetlerinizi kaydetmekle uğraşmıyor, keza de geçmiş konuşmalarınıza dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan ulaşabiliyorsunuz.

Telegram Messenger’ın Windows 8.1’li masaüstü, dizüstü ve tabletlerle ahenkli sürümü tahmin edeceğiniz üzere oldukça modern ve sadeleştirilmiş bir arayüz ile geliyor. Sol bölümünde mesajlaştığınız son kişileri görebiliyor, arama ile dilediğiniz kişinin profiline hızlıca ulaşabiliyor, sağ bölümde ise geçmiş mesajlarınız ve sohbet ekranı görüntüleniyor. Her şey olabildiğince kolay tasarlandığından uygulamanın bütün işlevlerini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

En iyi WhatsApp alternatiflerinden biri olan Telegram Messenger, ülkemiz için yardım verse de Türkçe dil seçeneğinin olmadığını belirteyim.

Telegram Messenger Özellikleri:

Seri Çağdaş arayüz Güvenli Bulut depolama Grup sohbet ve dosya paylaşma Reklamsız

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi