Tencent Gaming Buddy indir

Tencent Gaming Buddy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
97 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows bilgisayarınızda PUBG Mobile oynayın.

Ilk Olarak adi bilgisayar sürümüyle büyük ses getiren ve bir süre sonra Tencent göre mobil pazarına uyarlanan PUBG Mobile’ı artık bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Tencent şirketi kadar çıkarılan dilekçe sayesinde telefon ya da tablete ihtiyaç duymadan klavye-mouse ikilisini kullanarak PUBG keyfine varabilirsiniz.

Dağıtılmış Android emülatörlerinde oynama şansı sunulan PUBG Mobile artık resmen Windows üzerinde oynanabiliyor. Yapımcı şirket Tencent tarafından geliştirilen Tencent Gaming Buddy tamamen PUBG’yi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlara tarafından daha yüksek performans sunabilen bu programda grafik kalitesi ise alışılagelmiş mobil oyun ile benzer seviyede.

başkaca şirket kadar yapılan açıklamada mobil oyuncularla, bu program oyuncularının birbirleriyle eşleşmesi olası yok. Yani dokunmatik ekranlı bir oyuncuyla, bilgisayarda oynayan oyuncu aynı seviyede olmadığı için şirket tarafından bu duruma tedbir dargın. Kısacası telefon veya tablete sahip olmayan şahısların de PUBG Mobile oynama şansına sahip olması hoş bir gelişme.

Tencent Gaming Buddy Özellikleri

PUBG Mobile’ı klavye ve mouse ile oynayın Donma ya da lag sorunu yaşamadan eğlenin PUBG Mobile’ı ile aynı güncellemeleri alın Bol eğlence, bedava oyun keyfi

İndirİndir

97 kez indirildi