Tencent PC Manager indir

Tencent PC Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tencent PC Manager ücretsiz bir antivirüs programıdır

Tencent PC Manager kullanıcılara virüs koruması amacıyla basit kullanılabilir bir güvenlik aracı sunan bir antivirüs programı.

Basit bir kurulum sürecine sahip olan bu ücretsiz antivirüs programı eğer bilgisayarınıza virüs girmesini engellemek istiyorsanız başvurabileceğiniz bir araç. Truva atları, solucanlar, rootkitler ve sanki fena amaçlı yazılımlar eğer herhangi bir güvenlik yazılımı kullanmıyorsanız sisteminizi sizin bilginiz ve onayınız açık havada ele geçirebiliyor ve işletim sisteminizin bir takım özelliklerini kullanılmaz hale getirebiliyor. Bu virüslerin verdiği hasarı düzeltmek bazen çok güç, hatta imkansız olabiliyor. böylece bilgisayarınız için virüslere karşı en iyi savunma yolu virüslerin bilgisayarınıza sızmasını durdurmak oluyor. İşte Tencent PC Manager bu amaçla kullanbileceğiniz bir yazılım.

Tencent PC Manager reel zamanlı koruma özelliği tamamen sisteminizi sürekli olarak peşine düşüp takip ediyor ve bilgisayarınızdaki değişiklikleri izliyor. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyalar, gezinti yaptığınız klasörler ve arkaplanda yürütülen işlemler Tencent PC Manager kadar denetleniyor ve belirsiz bir koşul saptama edildiğinde size dikkat mesajları veriliyor. Bu sayede ne yapacağınıza karar verebiliyor ve zararlı yazılımlardan sisteminize hasar vermeden kurtulabiliyorsunuz. Dilerseniz program ile kendiniz de genel virüs taramaları yapabiliyorsunuz. Program size öbür tarama seçenekleri sunuyor. Tencent PC Manager ile emin dosya veya klasörleri de tarayabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi