Text Editor Pro indir

Text Editor Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
54 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Text Editor Pro, birçok bambaşka ev dosyasını ve öbür yazılım dilini destekleyen bir metin düzenleme programıdır.

Text Editor Pro, çoklu diller ve komut dosyaları için sözdizimi vurgulama desteği ile birlikte gelen enerjik bir metin düzenleme aracıdır.

Text Editor Pro (önceden EditBone), 100’den artı hazır skin’i, Unicode kişilik haritasını, sayısal birim dönüştürme aracını, SQL biçimlendirmesini ve ansızın artı dizin ve arama sonucu için takviye sağlamak için 100’ün üstünde seçeneğe erişim sağlar. Böylece kodlama yapmak ve text editing üzerinde hedeflemek isteyen biri, basit arayüzü baştan sona Text Editor Pro üzerinden zahmetsizce aradığına ulaşabilir ve işini birkaç saniye içerisinde bitirebilir.

“Windows’un içinde gelen WordPad, Microsoft Notepad ve Notepad++ metin editörleridir, lakin WordPad minik ve süratli bir sözcük işlemci sayılabilir. Notepad esas metin editörüdür, grafik ve OLE desteklemez: .txt uzantılı dosyaları açtırmak ve işlemekte, HTML yazmada Notepad kullanılır. Notepad Ansi, Unicod ve UTF8 kodlarını destekler. Notepadde font tüm belgeye uygulanır ancak dosyasıyla kaydedilmez, yani başka bir bilgisayarda dosya açıldığında o bilgisayar programının fontuyla görüntülenir. WordPadde ise font tüm belgeye veya bir kelimeye uygulanabilir, biçimlendirilebilir, dosya açıldığında o haliyle açılır.” Text Editor Pro da tamamen bu işleri yapan ve C++, COBOL, DOT Graph Drawing, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve daha çoğu bambaşka dille çalışan bir programdır. Kodlama işiyle uğraşıyor ve kendinize böyle bir program arıyorsanız, şüphesiz Text Editing Pro’ya göz atmanızı nasihat ederiz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

54 kez indirildi