Textify indir

Textify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Textify, kopyalanmaya müsade vermeyen yerlerde yazı kopyalayabilen bir uygulamadır.

Textify, bir tür basit yazı kopyalama aracıdır.

İsminden de anlaşılabileceği gibi Textify yani yazılaştırma, küçük bir sorununuzu, epeyce kolay şekilde çözen bir başvuru. Daha önce onlarca defa karşılaştığınız üzere; bir uygulamayı açarken aldığınız hatayı veya bir uygulamanın ismini ayarlardan sekmesinden kopyalamak imkansızdı. Bunun için uzunca bir hataysa, bir kısmını akılda tutup bir yere not edip daha sonra diğer kısmını ezberleyip anekdot olmak gibi uzunca bir süreçten geçiyordunuz.

Lakin Textify, bütün da bu noktaya parmak basıyor. Windows kullanırken, karşınıza çıkan ve kopyalanmayan yazılar, artık kopyalanabilir oluyorlar. Mesela; bir oyunu açarken karşınız 0x00… gibi bir hata çıktı. Bu uzunca hatayı kopyalayamadığınız için tek te kbunu tarayıcınıza geçirmeniz gerekiyor. Textify kullanıyorsanız, sadece bir tuşla bu yazıyı kopyalayabilmeniz mümkün.

Kopyalama edebilmek için önce uygulamayı indirip kurmanız, arkasında uygulamayı açıp buna bir kısayol tuşu atamanız isteniyor. Bu tuşu atadıktan sonradan kopyalamak istediğiniz metin nerede olursa olsun bu tuişa basaraj, kopyalama işine başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi