The Cleaner indir

The Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza bulaşan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keyloggerları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını silmek için kullanabileceğiniz The Cleaner ile bilgisayarınız güvende olacak.

The Cleaner, bilgisayarınıza girmiş olan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger’ları, ajan yazılımları ve reklam yazılımlarını temizleyen bir araçtır. Gelişmiş yapısı baştan sona program son dönemde bile çıkmış olan bu tür zararlı yazılımları sisteminizi tarayarak bulur, karantinaya alır ve temizler. 2014 sürümünde arayüz tasarımı en ince ayrıntısına kadar yenilenen The Cleaner, geliştirilerek yeni versiyonunda zararlı yazılımlara karşı daha etkin ülkü getirilmiştir.

Program akıllı tarama özelliğiyle ister otomatik ister manuel ayarlamalar yapılmasını sağlar. Bütün sistemi ve hard diskleri tarayarak zararlı yazılımları tespit eder. Dosyalarınızı yedekleyerek geri yüklemenizi karşılayan The Cleaner veri kaybını da böylece önler. Program güncellemeleri sırasında bilgisayarınızı korumaya devam eder.

2014 Sürüm Yenilikleri

Onarılmış arayüz tasarımı Daha süratli tarama Komut satırı taraması Kolaylaştırılmış konfigürasyon ayarları

Manâlı! The Cleaner bir antivirüs yazılımı değildir. Sadece zararlı yazılım arıtma aracıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi