The Passguard indir

The Passguard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Passguard baştan sona rastgele şifreler yaratmak ve bunları kullanıcı adları ile eşleştirerek saklamak çok basit.

Ayrıca internet üzerinde hem de bilgisayarımızda kullandığımız şifrelerin büyük bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Zira tüm kişisel bilgilerimize erişmek için kullanılan şifrelerimizi daha güvenli ışık halkası getirmek için öyle fazla yazılım da piyasaya sürülüyor ve bunlardan bir adam başına de The Passguard.

Program doğruca istediğiniz şfire uzunluğunu ve dilerseniz hangi harfleri istek ettiğinize kadar size en güvenli şifreleri rastgele bir şekilde yaratabiliyor. Programın kendi asıl şifresi de var ve öteki tüm şifreleriniz programda saklandığı için bu başlıca şifreyi muhakkak unutmamanız gerekiyor.

Kullanıcı adı ve şifreleriniz programın başlıca ekranında saklanıyor ve başlıca parola girilmedikçe hiç kimse bunlara erişim sağlayamıyor. Şifreleriniz hazırlanırken karakter adedi, büyük minik harf durumu, özel karakterler, sayılar veya olmasını istemediğiniz harfler gibi o kadar çok seçeneği kendiniz belirleyerek ihtiyacınıza en uygun şifreleri belirleyebiliyorsunuz.

Programın ana ekranını kullanarak şifrelerinizi panoya kopyalayabilir ve sonra kullandığınız yerlere yapıştırabilirsiniz. Şifrelerinizi sıkça unutuyor ve onları belirlemekte sorunlar yaşıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenli araçlar arasında yer aldığını söyleyebilirim. Herhangi bir kurulum gerektirmediği için programı isterseniz USB diskinize kopyaladıktan sonradan yanınızda gezdirebilir ve şifrelerinize her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi