ToolWiz Password Safe indir

ToolWiz Password Safe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ToolWiz Password Safe, öbür web siteleri ve kullanıcı hesaplarınız için kullanmakta olduğunuz şifreleri güvenle saklayabileceğiniz bedava bir programdır.

Kullanmakta olduğunuz parola ve şifreler, çevrimiçi güvenliğinizin en manâlı adımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. böylece kullandığınız parola ve şifrelerin güçlü olmalarında fayda var.

En kayda değer şeylerden bir her birine de kullanmakta olduğunuz parolaların başkaları göre varsayım edilemeyecek şekilde karmakarışık karakterlerden oluşuyor olması. Toolwiz Password Safe bu kriterler doğrultusunda rastgele şifreler oluşturmanıza ve oluşturmuş olduğunuz bu şifreleri güven içerisinde saklamanıza olanak sağlar.

Kendi belirleyeceğiniz uzunlukta minik harf, büyük harf, rakam, işaretler ve simgelerden oluşan tesadüfen şifreler oluşturabileceğiniz program yardımıyla, parola korumalı olan tüm kişisel hesaplarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca sizin için dinç parolalar oluşturan ayrıca de oluşturmuş olduğunuz bu kuvvetli parolaları sizin için saklayan ve ihtiyacınız olduğu zaman kullanmanıza olanak sağlayan Toolwiz Password Safe, aslında epeyce güvenilir ve elverişli bir programdır.

Bloglarınız, sosyal ağ hesaplarınız, e-posta hesaplarınız ve daha çoğu öbür çevrimiçi kaynak üstünde kullandığınız şifrelerinizi güçlendirmek ve tamamını tek yerden idare etmek istiyorsanız ToolWiz Password Safe’i deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi