Tor Browser indir

Tor Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tor Browser, çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumanın açık havada engelli sitelere de antre yapabileceğiniz güvenilir bir web tarayıcısıdır.

Tor Browser, çevrimiçi güvenliğine ve gizliliğine tartı veren bilgisayar kullanıcılarının internet üzerinde anonim olarak tehlikesiz bir şekilde gezebilmesi ve internet alemindeki bütün engelleri ortadan kaldırarak gezinebilmesi için geliştirilmiş olan güvenilir bir internet tarayıcısıdır.

Ayrı kaynaklar kadar gözetlenebilecek ya da izlenebilecek olan ağ trafiğinizi ve veri alışveriş istatistiklerinin korunması için güçlü bir kalkan görevi görebilen yazılım, içerisinde bulunan farklı alanlara yönlendirilmiş özellikler ve araçlar yardımıyla bulunduğunuz yeri gizlemenin dıştan çevrimiçi bilgilerinizi ve internet geçmişi verilerinizi de gizler.

Sanal sunuculardan kurulu olan ağ temellerine dayanan Tor Browser, bu sayede internet üstünde anonim bir şekilde gezinmenize ve istediğiniz tüm sitelere yasaklara ya da engellemelere takılmadan giriş yapmanıza ihtimal sağlar. Bütün dünya üstünde yer alan dağıtılmış sunucularla farklı kurallar ve algoritmalar zarfında bilgi alışverişinde yer alan tarayıcı, bütün trafiği öbür kaynaklar üzerinden aldığı için takip edilmesi adeta imkansızdır.

Firefox’un özelleştirilmiş bir versiyonunu kullanmakta olan Tor, Vidalia adında sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu sayede her seviyeden kullanıcı göre rahatlıkla kullanılabilecek olan yazılım, bilhassa daha önce Firefox’u kullanmış olan kullanıcılara çok daha bilinen gelecektir.

Basit ve sorunsuz bir montaj işleminin ardındaki tarayıcınızı kullanmaya başlayabilmek için öncelikli olarak gerekli yerel ağ ayarlarını yapmalı ya da otomatik ayarları kullanarak Tor ağına bağlanmalısınız. Bu söylediğim işlemleri montaj sonrası karşınıza gelecek olan arayüz üzerinde bir iki tıklamayla gerçekleştirebilir ve Tor ağına bağlanmanızın ardından otomatik olarak açılacak olan Tor Browser’ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz tüm bu özellikleri bir araya getirdiğimiz süre, internette özgürce sörf edebilmek ve engelli sitelere girebilmek için kullanabileceğiniz en etkin ve güvenilir web tarayıcılarından biri olarak dikkat çeken Tor Browser, tüm bilgisayar kullanıcılarının arşivinde yer alması gereken programlardan bir tanesine.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi