Total Privacy indir

Total Privacy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Total Privacy, internet geçmişi ve sistem aktiviteleriyle ilgili arkanızda bıraktığınız tüm izleri silen zinde bir emniyet aracıdır.

Total Privacy, kişisel güvenliğine tartma veren ve peşinde iz bırakmayı sevmeyen bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş olan enerjik bir güvenlik aracıdır.

Bilgisayarınız üstünde gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri ve internet geçmişinizle ilgili tüm verileri yalnızca birkaç tıklamayla temizlemek için kullanabileceğiniz yazılım epeyce etkili bir çözüm sunmaktadır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve program içerisinde yer alan özelleştirilebilir ayarlar rahatlıkla yapılabilir.

İçerisinde geniş bir devir listesine sahip olan program, her türlü hassa veriyi tarar, bulur ve temizler. Örneğin, tarayıcınız ile ziyaret etmiş olduğunuz sayfa geçmişi, çerezler, web form bilgileri, kullanım geçmişi, geveze dosyalar, geçmiş dosyalar ve çok daha fazlasını Total Privacy ile temizleyebilirsiniz.

Program içerisinde bulunan ekstra bir nitelik tamamen geri dönüştürülebilecek olan bütün veriler için boş alanları tespit ederek silebilir ve bu verilerin geri dönüştürülmesini engelleyebilirsiniz.

Yine program yardımıyla başlangıç sırasında otomatik olarak çalıştırılan uygulamaları görüntüleyebilir ve bunların yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu bahsettiğimiz özelliklerin dıştan Total Privacy içerisinde bulunan bir diğer güzel özellik olan şifre yönetme arabulucu ile dinç şifreler oluşturabilir ve hesaplarınızı daha tehlikesiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

neticede kişisel güvenliğine tartma veren ve arkasında iz bırakmak istemeyen tüm kullanıcıların Total Privacy’yi denemelerini öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi