TranslucentTB indir

TranslucentTB indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TranslucentTB ile tayin çubuğunu saydam, buzlanmış veya opak yapabilirsiniz

TranslucentTB eğer Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız size bilgisayarınıza aklınızdaki görünümü kazandırmanız için muavin olacak bir kişiselleştirme programı.

TranslucentTB esas olarak atama çubuğu üzerinede değişim yapmanıza imkanı tanıyan bir yazılım. Saydam görev çubuğu veya saydam görev çubuğu elde etmenizi sağlayan TranslucentTB epeyce düşük RAM ve işlemci kullanımı ile bilgisayarınızı da yormuyor. TranslucentTB çalışırken yalnızca birkaç MB RAM kullanıyor.

Hatırlanacağı üzere Winodws Vista ve Windows 7 işletim sistemleri Aero özelliği tamamen güzel bir görünüş kazanıyorlardı. Bu nitelik ile tahsis çuubğunu saydam yapabilmekteydik. Fakat Windows 8’de bu nitelik tercih edilmemiş ve şeffaf tahsis çubuğu faydalanma seçeneği ortadan kalkmıştı. Windows 10’da da yine aynı şart söz konusuydu. TranslucentTB ile Windows 10’a Aero’nun sevilen özelliğini geri kazandırabiliyorsunuz.

TranslucentTB farklı seçenekler de sunuyor. Dilerseniz tahsis çubuğunu en ince ayrıntısına kadar şeffaf yapabiliyor, dilerseniz buzlu veya bulanıklaştırılmış bir görev çubuğu kullanabiliyor, dilerseniz belli bir renge sahip opak bir atama çubuğu elde edebiliyorsunuz. Hem program pencereler açıldığında dinamik olarak görünümünü de değiştirebiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

34 kez indirildi