Trello indir

Trello indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Popüler iş takibi uygulaması artık Windows platformunda!

Trello, dünya çapında böylece çok kullanıcısı olan bir iş takip uygulaması. Daha önce o kadar fazla platforma çıkış yapmış olan tatbik acilen de Windows platformunda zirve gösteriyor. Proje yönetimini kolaylaştırmak veya meslek takibi yerine getirmek istiyorsanız, Trello uygulamasını şüphesiz öğüt ederim.

Üstünde çalıştığınız bir proje varsa ve basit kullanımı olan bir başvuru arıyorsanız Trello tam size göre diyebilirim. Her proje ve meslek için özel bir kart açabildiğiniz gerçekte, ilerleyen dönemlerde güncelleme yapabiliyor ve yorumlar ekleyebiliyorsunuz. Öteki yanlamasına, üzerinize aldığınız iş kartlarını “hazırlanıyor” ya da “tamamlandı” olarak işaretleyebildiğinizi ve şart bildirimi yapabildiğinizi de söyleyelim.

Son derece elverişli bir meslek peşine düşüp takip uygulaması olan Trello, Windows platformunda da oldukça iyi çalışıyor. Programı mağazadan indirdikten sonradan hesap oluşturabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Arayüzünün ve kullanımının kolay olduğunu da söylemek gerekiyor. 

Proje yönetimini veya iş takibi konusunda başarılı bir tatbik arıyorsanız, Trello indirmek yapacağınız en iyi seçim olacaktır. Dahası en ince ayrıntısına kadar bedava olarak bu servisten yararlanabilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi