Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool indir

Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
57 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool aracını kullanarak, sisteminize erişmenizi engelleyen fidye yazılımlarını temizleyebilirsiniz.

Trend Micro kadar geliştirilen Lock Screen Ransomware Tool aracını kullanarak, sisteminize erişmenizi engelleyen fidye yazılımlarını temizleyebilirsiniz.

Fidye yazılımları (ransomware) sisteminize veya dosyalarınıza erişmenizi engelleyerek sizi ödenti ödeye zorlayan kötü amaçlı yazılımlardır. İnternette gezdiğiniz siteler, indirdiğiniz programlar ve daha çoğu şekilde sisteminize sızan bu kötü amaçlı yazılımlar kişisel verilerinizin gizliliğini de tehlikeye atıyor. İki nesil fidye yazılımına karşısında koruma karşılayan Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool ile işler daha da kötüye gitmeden tehlikeyi sonlandırabilirsiniz.

Ilk senaryoda fidye yazılımları yalnızca adi modu engelliyor lakin ağ destekli tehlikesiz mod erişilebilir olduğu için uygulamayı çalıştırarak tehlikeyi sonlandırabiliyorsunuz. İkinci senaryoda ise hem adi modu keza de güvenli modu engelleyen yazılımlarla karşılaştığınızda, temiz bir bilgisayarda USB’ye kopyalamak için Trend Micro Lock Screen Ransomware aracını indirmeniz gerekiyor. Her iki durumda da epeyce etkili sonuçlar alabileceğiniz uygulamayı bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

57 kez indirildi