Trend Micro Titanium Internet Security indir

Trend Micro Titanium Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trend Micro Titanium Internet Security, internet merkezli birçok emniyet aracını barındıran bir yazılımdır.

Trend Micro Titanium Internet Security, internet bağlantısı olan ve internet kullanımına kapsamında sistemin gereklilik duyabileceği neredeyse bütün güvenlik özelliklerini bünyesinde barındıran başarılı bir yazılımdır.

Ebeveyn denetleme aracı doğruca çocuklarınızın güvenle internette dolaşmalarını karşılamak için Trend Micro Titanium Internet Security programını kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden gelebilecek ve gözden düşmüş olarak nitelendirilen “spam” e-postalara karşı sisteminizi ve kendinizi koruyabilirsiniz. Zira bu tür istenmeyen postalar ara sıra kişisel bilgilerinizin çalınmasına yönelik uygulamalar barındırabilir.

Sisteminizin kullandığı yazılım ve teçhizat kaynaklarını iyileştirerek olabilecek en iyi performansı yakalamanızı karşılayan Trend Micro Titanium Internet Security ile güvenli ve hızlı internet deneyimini yaşayabilirsiniz.

Trend Micro Titanium Internet Security 2013 Özellikleri

Virüs, solucan, truva atı gibi güvenlik tehditlerine karşısında zinde koruma.  Emniyet programı gibi görünen sahte antivirüs yazılımlarını temizler.  Seçim ettiğiniz fotoğraf veya fotoğraflarla program arayüzünü kişiselleştirin.  Çocuk güvenliği uzmanları göre öbür yaş grupları için hazırlanmış ayarlarla güvenlik ayarları kişiselleştirilebilir.  Windows Emniyet Duvarı Güçlendirici, ağ trafiğini tarayarak ağ tabanlı saldırılara aleyhinde koyar.   Sistem Ayarlayıcı ile sistem performansı optimize edilir.  Güvenli Silme özelliği dosyaları geri alınamaz şekilde siler.  Trend Micro SafeSync ile sunulan 2 GB’lık çevrim içi depolama alanında fotoğraf, video ve belgeleri yedekleyerek ister kendinize saklayın, ister arkadaşlarınızla paylaşın.   Windows 8 desteği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi