Trend Micro Titanium Maximum Security indir

Trend Micro Titanium Maximum Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trend Micro Titanium Maximum Security, birçok emniyet ve sistem araçlarını barındıran gelişmiş bir yazılımdır.

Trend Micro Titanium Maximum Security içerisinde barındırdığı emniyet araçları, ebeveyn denetimi filtreleri, e-posta koruması ve sistem optimizasyon araçlarıyla epeyce zinde bir yazılımdır.

Trend Micro Titanium Maximum Security, kullanıcılarını “spam” adı bahşedilen gözden düşmüş e-postalardan korur. Bu e-postalar rahatsız edici olabildiği gibi kötü niyetli kişiler göre ara sıra kimlik avı nedeniyle da kullanılmaktadır.

Bir emniyet programı için can herif özelliklerden biri olan aktüel veritabanına sahip olma özelliği Trend Micro Titanium Maximum Security’de mevcut.

Trend Micro Titanium Maximum Security bünyesinde bulunan klasörleri saklama özelliği baştan sona, bilgisayarınızın çalınması halinde belirlediğiniz klasör ve bilgilere ulaşılmasını engelleyebilirsiniz. Bu emniyet adımı ile sadece siz o dosya ve klasörlere ulaşabilir kılınırsınız.

Sıradan bir silme işlemi sonucunda o evrak ve dosyalar en ince ayrıntısına kadar silinmez. Bir dosya ve klasörün en ince ayrıntısına kadar silinebilmesi için özel yazılımlar gerekmektedir. Somurtkan halde kurtarma programları ile sildiğinizi sandığını dosya ve klasörlere her tarafta erişilebilir. Bu gibi durumlarda Trend Micro Titanium Maximum Security bünyesindeki “Güvenli Silme” aracını kullanabilirsiniz.

bununla birlikte bir sistem iyileştirme aracı olan Trend Micro Titanium Maximum Security, Windows tabanlı bilgisayarınızdan en iyi performansı almanız için yapılması gereken teknik incelik ve düzenlemeleri gerçekleştirir.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2013 Özellikleri

Titanium Maximum Security Android, Symbian, iOS ve Windows tabanlı mobil cihazları destekler.  Virüs, solucan, truva atı gibi emniyet tehditlerine karşı güçlü koruma.  Emniyet programı gibi görünen sahte antivirüs yazılımlarını temizler.  Seçim ettiğiniz fotoğraf veya fotoğraflarla program arayüzünü kişiselleştirin.  Facebook, Twitter ve Myspace ağları kullanıcıları için geliştirilen sosyal ağ koruması linkleri tarayarak güvenliğinizi artırır.  Çocuk güvenliği uzmanları göre farklı yaş grupları için hazır ayarlarla emniyet ayarları kişiselleştirilebilir.  Sistem Ayarlayıcı ile sistem performansı optimize edilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

45 kez indirildi