TrendProtect indir

TrendProtect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Web sitelerinden gelen tüm tehlikelere karşı koruma sağlayan TrendProtect, Internet Explorer tarayıcısıyla ziyaret edilen siteleri inceleyerek zararlı siteleri Google, MSN ve Yahoo arama sonuç sayfalarında ikonlarla belirten bir emniyet yaz

TrendProtect kullanıcıları zararlı sitelerden ve internettki sıcacık tehlikelerden koruyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir. Internet Explorer 6 ve 7 tarayıcılarına kurulabilen eklenti Google, MSN, ve Yahoo arama sonuçlarındaki emniyet trendlerini takip ederek en aktüel tehditlere karşısında korunmanızı sağlar.

TrendProtect milyarlarca siteden oluşan database’ini oluştururken içerik kategorileri, site itibarı, sayfa itibarı ve phishing taraması gibi başlıkları kullanır. sonradan arama sonuçlarının yanında sitenin emniyet durumuyla ilgili ikonlar koyarak sizi bilgilendirir. Seve Seve veya isteksizce zararlı ve virüs taşıyan bir siteye girdiğinizde program sizi uyararak virüs taraması yapmanızı öneriyor. Bu sayede sisteminize sızan zararlı yazılımlardan hemencecik kurtulabiliyorsunuz.

Önemli! Program şimdilik Microsoft Internet Explorer 6 ve 7 ile çalışmaktadır. Mozilla, Firefox ile düzenli sürüm daha sonra yayınlanacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi