TrojanHunter indir

TrojanHunter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TrojanHunter virüs silme konusunda asistan olan bir antivirüs çözümüdür

TrojanHunter bilgisayarlarınızdaki zararlı yazılımları tarayarak size virüs silme konusunda asistan olan bir virüs temizleme programı.

TrojanHunter, sade ve anlaşılması mümkün bir arayüz ile birlikte gelmekte. Bu programı ayrıntılı bir antivirüs çözümü olarak öneremiyoruz; çünkü TrojanHunter mevcut antivirüs yazılımlarınızın açıklarını kapatmak üzere tasarlanmış bir vasıta. TrojanHunter size antivirüs yazılımlarınızın tespit etmekte zorluk yaşadığı trojan – turuva atı, adware – reklam yazılımı, spyware – ajan yazılım gibi zararlı yazılımları özel olarak tarama ve tespit etme imkanı veriyor.

TrojanHunter’ın öne çıkan yönü hızlı tarama özelliği. Program ile bilgisayarınız üzerinde bütün bir tarama gerçekleştirmeniz sadece birkaç dakika alıyor. Bunun yanına çabuk tarama seçeneği de sunulmakta. Bu tarama yöntemi sadece virüslerin yaygın olarak yerleştiği dosya konumlarını tarıyor ve daha çabuk sonlanıyor. Yazılım kayıtlar dosyalarının içini, belleği, kullanılmakta olan servisleri, kayıt defterini tarayabilmekte.

TrojanHunter otomatik güncelleme özelliğine sahip.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

37 kez indirildi