TrueCrypt indir

TrueCrypt indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz şifreleme programı TrueCrypt ile şifreli sanal sürücüler oluşturabilir, dosyalarınızın, klasörlerinizin, kısacası sahip olduğunuz tüm data ve bilgilerin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Açık kaynak olarak geliştirilen ve bedava bir şifreleme programı olan TrueCrypt ile şifreli sanal sürücüler oluşturarak bilgilerinizin güvenliğini kolay ve basit bir yol kullanarak sağlayabilirsiniz. TrueCrypt, oluşturduğunuz şifreli sürücülere kopyaladığınız bilgileri izin gerektiren bir dosyanın içinde saklar ve bu sayede bilgilerinizi portatif USB bellek ve benzer öteki aygıtlarda bile güvenle taşıyabilirsiniz.

Şifreli dosyayı diğer bir sabit diske veya kaynağa kopyalayarak sürücüye vermek epeyce kolaydır. Ama TrueCrypt dosyayı her açmak istediğinizde size belirlediğiniz şifreyi sorarak başkaları göre dosyaların kullanılmasını engelleyerek bilgilerinizin güvenliğini sağlar.

AES-256 Blowfish CAST5 Serpent Triple DES Twofish

Yukarıdaki şifreleme tekniklerinin kullanıldığı programda sanal sürücüleri dilediğiniz gibi FAT32 veya NTFS formatında oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca sıcacık sürücü oluşturma ve klavye kısayollarıyla dosyayı sürücüye devir gibi özellikler de programda mevcut.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi