Trustport Antivirus indir

Trustport Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trustport Antivirus ile bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyebilirsiniz

Trustport Antivirus kullanıcılara kötü amaçlı yazılım ve virüs temizleme konusunda tezgâhtar olan bir antivirüs programıdır.

Günümüzde internet veya taşınabilir medyalar aracılığıyla birçok kötü amaçlı yazılım, truva atı, worm, virüs ve sahtekarlık yazılımı bilgisayarlarımıza saldırmakta ve kişisel bilgilerimizi ve şifrelerimizi tehdit altına sokmaktadır. Böyle bir ortamda antivürüs yazılımları uygulamak bir ihtiyaç olmakta ve kullanıcılar bu kötü amaçlı yazılımlara karşı tedbir edinmek zorundadır.

Trustport Antivirus virüsleri tespit etme ve silme konusunda çözüm üreten bir yazılımdır. Program standart sistem tarama fonksiyonuna sahiptir. Ayrı modlara sahip tarama fonksiyonu ile süratli taramalarla açıklanmış bölgeleri virüslere karşısında tarayabilir veya detaylı bir sistem taraması yapabiliriz. Bunun yanına gerçek zamanlı koruma kalkanına sahip Trustport Antivirus sadece tarama aracılığıyla virüs tespit etme ve silmenin haricen sisteminizi durmadan izler ve takip eder, herhangi bir kötü amaçlı yazılım saptama ettiğinde veya bu yazılımlar bilgisayarınızda değiştirme yerine getirmek istediğinizde sizi uyararak bilgisayarınızı korur.

Trustport Antivirus modern bir arayüze sahiptir ve bu arayüz tamamen programın esas işlevlerine erişim rahatça gerçekleşebilmektedir. Program ile zamanlanmış görevler atayarak belirleyeceğiniz tarih ve saatte otomatik olarak virüs taraması yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanına Trustport Antivirus tarama işlemi bitince bilgisayarı kapatma özelliğine de sahiptir. Eğer bilgisayarı kullanmadığınız gece saatlerinde tarama işlemleri yapacaksanız bu özellik oldukça işe yaramaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi