TrustPort PC Security indir

TrustPort PC Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açan, benzerleri aralarında 0 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip olan bir güvenlik programı.

ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir. Bundan Böyle bu tehditleri arındırmak için “sadece” antivirüs programına sahip almak yeterli değildir. defalarca yeni tehditler görünmekte ve onlara karşısında korunmamız gerekmektedir. Yüzbinden pozitif bilgisayar virüsü vardır ve hergün yenileri ortaya çıkmaktadır. Dağıtılmış bilgisayar virüsleri, İnternet kurtları, Truva atları, Bacdoorlar ve diğer zararlı virüs çeşitleri hergün daha sofistike olmaktadır. Günümüz dünyasında veri emniyeti “siber terörizm” e karşısında savaşmak için çağdaş güvenlik araçlarının uygulanmasını gerektirmektedir. Bu yüzden alıştırma istasyonları seviyesinde sadece anti virüs programlara yok, bireysel güvenlik duvarlarına da lüzum duyulmaktadır. Bu yüzden, eğer verilerinizi doğrusu güvence altına almanız icabında, verilerinizi elektronik olarak imzalamanız ve bunları şifrelemeniz veya silmeniz için size takviye edecek diğer uygulamalar kullanılmalıdır.Alışma istasyonlarında ve notebooklarda antivirus koruma ve data guvenliği için karışık.

Bir işlevsel birimde aşağıdaki opsiyonel parçaları içermektedir:

TrustPort Anti-virüs, Anti-spyware TrustPort Personal Firewall, TrustPort Disk Koruması

– çevrimiçi veri şifreleme asimetrik kriptografi ve elektronik imza TrustPort DataShredder

– tehlikesiz dosya silme (geveze, posa dosyaların silinmesi) TrustPort Archive Encryption

– dosya şifreleme

0 koruma sağlayan tek üründür ve bir çok ödüle sahiptir.rasyonlu bilgisayarlarda, işlemcinin ağırlaşmasına karşın, etkin motor sayısı azaltılarak kullanılmalıdır. Tarama vaktinde, çalışan motorun artırılması nasihat edilmektedir. Server Management programı ile, merkezi idare ve raporlama sağlanmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi