Twitch indir

Twitch indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Twitch’in devlete ait masaüstü uygulaması

Twitch, bütün favori Twitch yayınlarınızı, arkadaşlarınızı ve oyunlarınızı bir araya toplamayı hedefleyen devlete ait Twitch Masaüstü Uygulaması olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza adamakıllı ücretsiz olarak indiirp kullanabileceğiniz bir yazılım olan Twitch Masaüstü Uygulaması, eğer Twitch’i internet tarayıcınız yerine ayrıntılarıyla kendi arayüzü üzerinde takip etmek isterseniz işinize yarayabilecek bir vasıta. Twitch Masaüstü Uygulaması, Twitch’in internet sayfasındaki bütün özellikleri ve fazlasını bir araya getirmekte.

Twitch Masaüstü Uygulaması üzerinden sevdiğiniz Twitch yayınlarını izleyebiliyor, yeni kanallar keşfedip bu kanallara aza olabiliyorsunuz. Ayrıca yayıncılara Bits ve Cheering ile yardım de olabilmektesiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması bir anlık mesajlaşma, sesli sohbet ve görüntülü sohbet arabulucu olarak da hizmet vermekte. Yazılımı SKype veya Discord gibi araçlara alternetif olarak kullanabilir. oyunlarda sesli irtibat kurabilir ya da video konferans düzenleyebilirsiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması kullanarak yayınlar ve oyunların topluluklarına katılabilir, yayın etkin olmasa bile yayınlar hakkında sohbet edebilirsiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması üzerinden oyunlar için geliştirilmiş ekklentilere erişebilir, indirerek yükleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi