UC Browser

UC Browser

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Opera, kullanıcılarına çabuk ve bambaşka bir internet deneyimini gelişmiş özelliklerle sunmayı hedefleyen popüler internet tarayıcısıdır.

Opera, yenilenen motoru, kullanıcı arayüzü ve özellikleriyle kullanıcılara en hızlı ve gelişmiş internet deneyimini sunmayı hedefleyen alternatif bir web tarayıcısıdır.

En popüler web tarayıcıları arasındaki yerini gözetmek için altyapısını Chromium ve Blink ile güçlendiren Opera, bundan böyle tarayıcı pazarında Chrome, Firefox ve Internet Explorer’a kafa tutabilecek özelliklere sahip.

Opera’yı ilk olarak bilgisayarınıza kurup çalıştırdığınız zaman değişimi aracısız olarak farkedebiliyorsunuz ama zaten tarayıcımızı açar açmaz yeni gelen özellikler bizleri bekliyor. Seri Erişim, Pano ve Keşfet adı verilen 3 farklı sekme iyice kullanıcıların internet deneyimini ilerletmek namına planlanmış.

Seri Erişim menüsü doğru en sık ziyaret ettiğimiz internet sitelerini kendi isteğimiz doğrultusunda sıralayarak, istediğimiz süre bu sitelere tek tıklamayla ulaşabiliyoruz.

Pano adı verilen bir öteki sekme doğru beğendiğimiz, hoşumuza giden veya sonradan bitmiş göz atmak istediğimiz internet sitelerini işaretleyerek, bu birim altından istediğimiz süre ulaşabiliyoruz.

Son olarak kullanıcılarla yeni buluşan sekmelerden bir diğeri olan Keşfet tamamen filtreleyebileceğimiz bambaşka kategoriler altında dünya üzerindeki popüler internet siteleri kadar yayınlanan en son haberlere ulaşabiliyoruz. Keza kategoriye tarafından keza de ülkeye tarafından filtreleme şansı bu noktada kullanıcılara sunulmuş.

kayda değer bir öteki yenilikse Opera hesaplarınız üzerinde oturum açarak, ayrıca masaüstünde ayrıca de mobil versiyonlar üstünde senkronizasyon sağlayabilecek olmamız. Bu sayede seyahat sırasında mobil cihazımız üzerinden yaptığımız işe, bilgisayar başına geçince kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Tüm bu saydığımız yeni özelliklerin dıştan tema desteği, eklenti desteği ve öteki tarayıcılar üzerinde yer alan alışılmış özelliklerin tamamına sahip olan Opera, çıtayı baya yükseltmiş gibi görünüyor.

Hem sahip olduğu Turbo Modu doğruca internet dolaşımınızı hızlandıran Opera, işlemci ve hafıza kullanımı konusunda da oldukça tedbirli davranıyor.

ARTILAR

Şifre senkronizasyonu

Sekme desteği

E-posta programı

Fazla çok süratli

EKSİLER

Eklenti desteği az

İLGİLİ SORULAR

Missing Operating System hatası nedir? Opera küçük neden kapanıyor? En İyi Mobil Operatör Hangisi? YENİ BİR SORU SOR

İndir

36 kez indirildi