Ultimate Keylogger Free Edition indir

Ultimate Keylogger Free Edition indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ultimate Keylogger Free Edition, bilgisayarları gözetim altına alabileceğiniz kolay kullanımlı bir keylogger programıdır.

Kurulu olduğu bilgisayarlar üzerinde her türlü tuş vuruşunu, e-posta adresini, sohbetleri ve görüntülenen web sitelerini kayıt altına olmak için planlanmış güvenilir bir yazılım olan Ultimate Keylogger Free Edition, bununla birlikte oldukça kolay kullanımlıdır.

Arka planda sessiz bir şekilde çalışan yazılım, bilgisayar üzerinde gerçekleşen tüm aktiviteleri kayıt altına alır ve istediğiniz süre raporları HTML formatında sizlere sunar.

Kurulu olduğu sistemler üstünde bütünüyle neler yapıldığını görüntülemenize olanak sağlayan program, özellike çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını merak eden aileler için birebirdir.

Çocuklarınızın internet üstünde hangi sitelere girdiğini merak ediyorsanız veya size ait olan bilgisayar üstünde gün içerisinde neler yapıldığını merak ediyorsanız Ultimate Keylogger Free Edition’ı deneyebilirsiniz.

Aynı Zamanda şirket veya büro bilgisayarlarına Ultimate Keylogger Free Edition‘ı kurarak, bilgisayarlar üzerinde tam bir erişim elde edebilir ve personelinizin bilgisayarları üstünde neler yaptığını kontrol edebilirsiniz.

sonuç olarak bir peşine düşüp takip yazılımı olarak adlandırabileceğimiz Ultimate Keylogger Free Edition, meraklı kullanıcıların kafalarında yer alan soru işaretlerini gidermeleri için fazla kullanışlı bir yazılımdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi