Ultra Adware Killer indir

Ultra Adware Killer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ultra Adware Killer, bilgisayarınıza ve tarayıcınıza bulaşan reklamlardan kurtulmanız için oldukça etkili bir yoldur.

Windows için hazırladıkları yalın ama işe yarayan araçlarıyla uyarı çeken Carifred tekrar benzer tarza yakın bir meslek çıkartıp Ultra Adware Killer isimli bir uygulama ile bilgisayarlara asistan oluyor. Bu tatbik bilgisayarınıza zarar veren Adware yazılımlarınızı uyandırmak konusunda muavin oluyor. Bilgisayar içerisinde bulunan diğer hesaplar varsa bunlar için de tarama işlemi gerçekleştiren yazılım doğru her defasında başka bir kullanıcının hesabını açmanız gerekmeyecektir.

Tarayıcılara kurulu olan vasıta çubuklarını, eklentileri, uzantıları ve istenmeyen arama motorlarını ortadan kaldıran Ultra Adware Killer ile başlangıç sayfanızı ele geçiren Adware türlerinden de kurtulabiliyorsunuz. Özellikle internette dolaşırken musallat olan gözden düşmüş reklamlar yüzünden kullanıcı deneyimi düşük kalite bir ülkü dönenler için bu başvuru formu hap gibi gelecektir.

Uygulamayı kullandığınızda ilemeniz gereken yolları bilmiyorsanız F1 tuşuna basarak resmi siteden başvuru formu önerilerini yakalamanız mümkün olacaktır. Bedava ve etkin bir çözüm yolu arıyorsanız bu başvuru formu hızlı ve başarılı performansıyla da dikkat çekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi